ANASAYFA

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi personeline yönelik olarak hazırlamış olduğumuz ''Belediyelerde Kurumsal Aidiyet '' konulu seminer 21 Mart 2011 pazartesi günü belediye konferans salonunda gerçekleştirildi.Kurumumuz eğitmeni akademisyen Orhan Akbulut'un sunumu ile iki oturumda yapılan seminer sonunda katılımcılara sertifikaları takdim edildi.
AŞAMA Eğitim, Eczacıbaşı-Lincoln Electric Asakaynak ve T.C Milli Eğitim Bakanlığı Kocaeli Endüstri Meslek Lisesi ile Elektrik Ark Kaynak Yönteminde Farklı Yöntemlerde Kaynakçılık Geliştirme ve Uyum Kursu konusunda bir işbirliği protokolü imzaladı. Teknik ve Mesleki eğitimler konusunda yapılan protokele ek olarak Atatürk E.M.L ilede protokol genişletilerek bölgedeki sanayi kuruluşlarına yönelik teknik ve mesleki eğitim türlerinde tüm ihtiyaçlara cevap verilebilecek tarzda eğitim türlerinde artış sağlandı.
SAKARYA ÜNİVERSİTESİ Sürekli Eğitim Merkezinde Hafıza Teknikleri destekli dil eğitimlerimiz gerçekleştirildi.Eğitim antlaşması çerçevesinde kurumumuz sürekli eğitim merkezine kayıtlı kursiyerlere ingilizce branşında eğitimleri gerçekleştirdi.
Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Aşama Eğitim – Alge Kocaeli şubesi işbirliği ile yapılan Etkin Hızlı Okuma Eğitimi projesinin birinci bölümünü oluşturan örnek eğitim diploma ve tanıtım töreni Gölcük Kız Meslek Lisesi seminer salonunda gerçekleştirildi. Törene İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir ‘in yanı sıra okul müdürleri, öğrenci velileri ve basında katılırken kurumumuzu temsilen Kişisel Gelişim Uzmanı ve EHO Eğitmeni Erdoğan Akıntürk’ te hazır bulundu.
Sınav Dergisi Dershaneleri Karamürsel şubesinde eğitimciler ve idari personelin katıldığı Motivasyon programı gerçekleştirildi.Uzmanımız Osman Aykutun sunumu ile gerçekleştirilen program interaktif katılımlı ve eğlenceli olarak gerçekleştirildi
Uygulamalı e-ticaret,e-dış ticaret ve brokerlik eğitimleri başlıyor. programlar talepler doğrultusunda açılacak olup uygulamalı olarak kurumuzu merkezinde ,kurumsal taleplere görede sözleşme dahilinde belirtilen eğitim salonlarında gerçekleştirilecektir.
 8