ANASAYFA

Doğu Marmara Kalkınma ajansı ( MARKA ) ile kurumumuz tarafından düzenlenen Girişimcilik Eğitimleri Kocaeli,Gebze,Yalova,Sakarya,Hendek ve Düzcede sürmekte olup yeni gruplar 25 Haziran 2012 den itibaren başlayacaktır.Katılımcıların kendi işyerlerini kurabilmeleri için gerekli bilgilerin verildiği ve projelerinin oluşturulduğu eğitimlerde başarılı olanlar sertifikalandırılarak işyerlerini kurabilmeleri için sunulan hibe kredilerden faydalanabileceklerdir.Eğitimlere katılmak isteyenlerin yada ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin Doğu Marmara Kalkınma Ajansına Başvurmaları gerekmektedir.
Türkiyenin her yerinde istihtamı artırmak amaçlı olarak düzenlenen ve hibe krediler içeren uygulamalı girişimcilik eğitimleri için kurumumuz uzmanları tarafından proje yazılım desteği ve danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.Eğitim sonrası işini kurmak isteyenlerin hibe krediden yararlanabilmesi için projelerini oluşturmakta sorun yaşamamaları için projeler katılımcının iş fikrine göre hazırlanmaktadır.Türkiyenin her yerinden projeleri için danışmanlık hizmetinden yararlanmak isteyenlerin kurumumuza başvurmaları gerekmektedir. ayrıntılı bilgi için arayınız...
Mental aritmetik eğitmen eğitimleri İstanbul programı 13-14-20 EKİM 2012 tarihlerinde igerçekleştirilecektir. Ayrıntılar haberin devamında.
Aşama Eğitim,KOSGEB ve Edirne işkur il müdürlüğü işbirliği ile yapılacak olan ''Uygulamalı Girişimcilik '' eğitimi 25 Temmuz 2011 tarihinde başlayacak.Edirne merkez,Keşan,Uzunküprü ve Havsa ilçelerinde yapılacak olan eğitimler için başvurular Edirne iş kurumuna yapılacak olup başvuranların kuruma kayıtlı işsiz olmaları (emekliler hariç),18 yaşını tamamlamış olmaları ve daha önce bu eğitimi almamış olmaları şartı aranacaktır.Eğitimin seçmeleri sonrasında toplam 175 kursiyer eğitime başlayacaktır.toplam 72 ders saati olan eğitim ortalama 12 gün sürecektir.Programda başarılı olnnlara projeleri çerçevesinde 27.000 TL hibe kredi verilecektir.
YORK TRADE VE AŞAMA EĞİTİM işbirliği ile e-ticaret ve e-dış ticaret eğitim semineri 30 Mart 2011 çarşamba günü saat:13.00 da YORK TRADE e-ticaret uzmanı SERKAN ÇADIRCI nın sunumu ile Sabancı Kültür Merkezinde gerçekleştirilecekir.Seminer sonunda katılımcılara 2 adet belge verilecektir.Seminerin katılım ücreti 20 TL olup davetiyeler kurumuzdan ve çeşitli kuruluş ve üniversitelerdeki satış sorumlularından temin edilebilecektir.
Aşama Eğitim-Alge Kocaeli şubesi ile Bilgi Küpü Etüt merkezi arasında yapılan anlaşmayla etüt merkezi öğrencilerine yönelik etkin hızlı okuma eğitimi gerçekleştirildi.Dört hafta süren eğitim sonucunda okuma hızlerını ve anlama oranlarını yükselten öğrenciler sertifika almaya hak kazandı.
 7