ANASAYFA

Kurumumuz ve Afyon-Emirdağ Mesleki ve Teknik Eğitim merkezi sözleşmesi çerçevesinde öğrencilere yönelik motivasyon,özgüven iletişim,verimli ders çalışma ergen psikolojisi ,suç ve şiddeti önleme ve yaratıcılık geliştirme konularında ;Velilere yönlelik çocuk başarısında ailenin rolü,aile içi iletişim,çocuk eğitiminin incelikleri konularında ve Öğretmenlere etkili öğretim teknikleri,ekip çalışması konularında eğitim seminerleri dizisi yogun ilgi ve katılım ile Belediye kültür merkezi konferans salonunda Kişisel gelişim uzmanı Funda Törüsel sunumu ile 8 günlük program çerçevesinde gerçekleştirildi.
İŞKUR-KOSGEB ve AŞAMA EĞİTİM işbirliği ile düzenlenen ''uygulamalı girişimcilik '' eğitimleri Ağustos,Eylül ve Ekim aylarını kapsayan bir şekilde Edirne Merkez,Keşan,Havsa,Uzunköprü ve Burdur merkez,Karamanlı,Bucak ilçelerinde yapılacaktır.eğitimler 72 saatten oluşmakta ve eğitimlere katılanlara kurs sonrasında sertifika verilmektedir.projesi başarılı olanlara KOSGEB tarafından 27000 TL lik hibe kredi sağlanacaktır.
AŞAMA EĞİTİM, İŞKUR ve KOSGEB işbirliği ile düzenlenen girişimcilik eğitimleri Kütahya merkezde 4,Tavşanlıda 3,Simavda 2 ve Gediz ilçesinde 1 grup olmak üzere toplam 10 grup ile 26 Nisan 2011 salı günü; Sakarya merkezde 4 ,Sapancada 1 ,Akyazıda 1 ,Hendekte 1 grup olmak üzere toplam 7 grup ve Bartında 4 grup olmak üzere 2 Mayıs 2011 pazartesi günü başlayacak.Kayıtlar ve seçmeler ile ilgili olarak başvurular İşkur Kütahya,Bartın ve Sakarya il müdürlüklerinde alınacaktır. .Eğitimler merkez ve ilçelerde 72 saatlik programlar çerçevesinde yaklaşık 3 ay içerisinde tamamlanacaktır..Başvurular için istenilen şartlar; Kuruma kayıtlı olmak (emekliler dışında),18 yaşını tamamlamış olmak,Kurumca düzenlenen girişimcilik eğitimine daha önce katılmamış olmak
ABAKÜSTÜRK mental aritmetik eğitmen eğitimi yoğunlaştırılmış programı 19-20-21 ekim günleri saat : 10.00 ile 17.30 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.Program Kadıköy Kozyatağında yapılacaktır.
Kurumumuz Kişisel gelişim eğitimleri kapsamında her yıl düzenlediği 3. dönem NLP practitioner eğitimleri ve NLP danışmanlıkları başladı.NLP practitioner eğitimi hafta içi ve hafta sonu grupları olmak üzere İstanbul kozyatağında gerçeklştirilecektir.NLP danışmanlığı almak isteyenler ise kurumumuz salonlarında (İzmit merkez) haftada 1 gün uzmanımız ile seanslara katılacaktır.Aşama Eğitim ve Derin performans işbirliği ile düzenlenen programlar NLP uzmanı Filiz Görürtekin yönetiminde yapılacaktır.ayrıntılı bilgi için kurumumuzu arayınız.
Mental aritmetik eğitmen eğitimleri İstanbul programı 18-24-25 KASIM 2012 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Ayrıntılar haberin devamında.
 6