ANASAYFA

Doğu Marmara Kalkınma ajansı ( MARKA ) ile kurumumuz tarafından düzenlenen Girişimcilik Eğitimleri Kocaeli,Gebze,Yalova,Sakarya,Hendek ve Düzcede sürmekte olup yeni gruplar 25 Haziran 2012 den itibaren başlayacaktır.Katılımcıların kendi işyerlerini kurabilmeleri için gerekli bilgilerin verildiği ve projelerinin oluşturulduğu eğitimlerde başarılı olanlar sertifikalandırılarak işyerlerini kurabilmeleri için sunulan hibe kredilerden faydalanabileceklerdir.Eğitimlere katılmak isteyenlerin yada ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin Doğu Marmara Kalkınma Ajansına Başvurmaları gerekmektedir.
Mental aritmetik eğitmen eğitimleri İstanbul programı 24-25-26-27-28 Eylül 2012 tarihlerinde Adapazarı / SAKARYA' da gerçekleştirilecektir. Ayrıntılar haberin devamında.
Mental aritmetik eğitmen eğitimleri İstanbul programı 16-17-18-19-20-21 eylül 2012 tarihlerinde Kadıköy -Kozyatağı Derin performans eğitim merkezinde gerçekleştirilecek. Ayrıntılar haberin devamında.
Kocaeli Büyükşehir belediyesi personeline yönelik olarak düzenlenen ''ÇALIŞANLAR ARASINDA POZİTİF İLETİŞİM'' konulu eğitim programı kişisel gelişim uzmanımız Funda Törüsel tarafından gerçekleştirildi.İki bölüm halinde sunulan eğitim interaktif katılım ve uygulmalar ağırlıklı olarak yapıldı.
Her yıl olduğu gibi bu yılda geleneksel Kocaeli kitap fuarında yer almaktayız.315 yayınevi ve 400 yazarın katılımı ile gerçekleşen 3. Kocaeli kitap fuarı 14-22 mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek.Özellikle kişisel gelişim yayınlarından oluşan standımızda büyükte bir kampanya ile ziyaretçilerin karşısına çıkıyoruz.400 TL olan ETKİN HIZLI OKUMA ve ETKİN HAFIZA TEKNİKLERİ eğitimleri 99 TL olarak uygulanacak.Bu indirim yalnızca fuar ziyaretçileri için geçerli olacak ve fuar bitiminde sona erecektir.
Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) ve Aşama Eğitim işbirliği ile düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik eğitimleri Sakarya ,Düzce ve Yalova da gerçekleşiyor.toplam 60 saatlik eğitimler biçiminde uygulanacak olan program sonrasında başarılı olanlara sertifika verilerek ,projeleri kapsamında hibe kredi imkanları sağlanacaktır.Eğitimler katılımcıların kendi işyerlerini açabilmeleri için gerekli eğitim desteğini sağlamaktadır.
 5